Prefabrik Binalar

Prefabrik Binalar

Prefabrik Binalar, günümüz teknolojisi ile üretilen en güvenli binalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Deprem ve yangın gibi doğal afetler karşısında en dayanıklı yapı çeşiti olan Prefabrik Binalar, uygun fiyatları ile de en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır.

 

Prefabrik Laboratuvar Binaları

Prefabrik Laboratuvar Binaları, içinde yer alan kimyasallar ve ekipmanların korunması amacıyla tercih edilmektedir. Isıya ve suya dayanıklı, yanmaz teknik malzemeler kullanılarak yapılan Prefabrik Binalar, laboratuvarlar için en uygun yapı şekilleridir. Kısa sürede kurulup ve sökülüp yeniden monte edilir özellikleri ile pek çok ihtiyacı karşılayan bu binaların yapımının her aşamasında uzman kadromuz yer almaktadır.

 

 Prefabrik Kilinik Binaları

Prefabrik Klinik Binaları, her geçen gün sayısı artan bina türlerinden biridir. Yapıların hijyenik, güvenli ve istenilen metrekarelerde olması klinik binalarında da prefabrik yapı türünün seçilmesinin en önemli nedenleri arasındadır.

 

Prefabrik Showroom Binaları

Prefabrik Showroom Binaları kullanıcılarına binalarda ihtiyaç duydukları bütün çözümleri sunmaktadır. Bu güvenli binalar içinde kolonsuz geniş alan yaratılabilme, tavan yüksekliği gibi seçenekleri, istenilen bölgeye kısa sürede kurulabilme ve kısa sürede sökülerek istenilen başka bir yere monte edilebilme özellikleri ile Prefabrik Showroom Binaları kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Prefabrik Kantin Binaları

Prefabrik Kantin Binaları, istenilen metrekarelerde tercih edilebilen bir başka binalardır. Prefabrik Kantin Binaları genellikle varolan ana binaların yapımında sonra yapılan binalardır. Bu nedenle inşaat çalışması, bu çalışmanın geçirildiği aylar boyunca tehlikeli saha gibi kavramlar bu binaların yapımında söz konusu değildir. Çevreyi kirletmeden bina yapımı tamamlanır. Bu binaların imalatları fabrikada yapılır. Montajı bir kaç günde ifade edilen bir zaman diliminde tamamlanan bu binalarla siz de bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

Prefabrik Denetim Binaları

Prefabrik Denetim Binaları olarak da yaygın bir kullanıma sahiptir. İstenilen metrekarede ve istenilen uzunlukta yapılabilen bu binalarda her ihtiyaca çözüm sunan seçenekler mevcuttur.

 

 Prefabrik Karakol Binaları

Prefabrik Karakol Binaları son yıllarda, hemen hemen her ilde ve ilçede kullanılan yapı çeşitleridir. İstenilen bölgede kısa sürede yapımı tamamlanarak teslim edilen Prefabrik Karakol Binalarında uluslararası standartlar uygulanır.

 

Prefabrik okul Binaları

Prefabrik Okul Binaları hem kurumların hem de ailelerin ilk tercihi noktasında yer alır. Çocuklarının depreme – yangın gibi doğal afetlere karşı güvenli bir yapıda eğitim görmesini isteyen aileler Prefabrik Okul Binalarına öncelik tanır. Çabuk yıpranmayan, uygun fiyatlı, dayanıklı, güvenli ve hijyenik olan bu yapılar kurumların da ilk tercihi arasında yer alır.

 

Prefabrik Camiler

Prefabrik Camiler, 4 mevsim ve günün her saati kullanıma açık yerlerdir. Bu nedenle günümüzde cami yapımında kullanılan yöntemlerden biri de prefabriktir.

 

Prefabrik Mescit Binaları

Prefabrik Mescit Binaları, istenilen uzunlukta ve ölçülerde, kısa sürede hayat bulan binalar arasındadır. İstenilen her binaya eklenti ya da başlı başına bir bina olarak yapılabilecek Prefabrik Mescit Binaları, bir binada oluşturulabilecek en hijyenik koşulları sunar.

 

Prefabrik Hangar

Prefabrik Hangar yalıtımlı veya yalıtımsız seçenekleri mevcuttur. İstenilen yükseklikte yapılabilen Prefabrik Hangarlar, kullanıcısının bütün ihtiyacını karşılamaya yönelik alternatifler sunar.

 

Prefabrik Sosyal Tesisler

Prefabrik Sosyal Tesisler toplu kullanım alanına uygun yapılardır. İstenilen projede modern ve ekonomik çözümler sunan Prefabrik Sosyal Tesisler kullanımda ısı-ses yalıtımı ve en yüksek hijyenik koşulları sunar. Sizler de her ihtiyaca çözüm sunan Prefabrik Binalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için uzman kadromuzla irtibata geçin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?