Prefabrik Ev Montajı

Prefabrik Ev MontajıPrefabrik Ev Montajı

Düz bir beton zemin üzerine yapılan prefabrik ev montajı hızlı ve pratik olarak uygulanmaktadır. Tek katlı, iki katlı ve katlanabilir prefabrik yapılar günümüzde en çok tercih edilenlerdir. Villa, yazlık ve şantiye binaları olarak tasarlanan iki katlı prefabrik konutlar sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Tek katlı olanlar ise genellikle kabin ve genel maksatlı kullanımlar için tasarlanmakta olup her renk dış cephe seçenekleri mevcuttur. Prefabrik ev montajı her türlü yapı için kolay kurulum olanağı sağlamaktadır. Prefabrik kelimesi yabancı kökenli bir kelime olup İngilizceden Türkçeye girmiştir. Kelime manası ön üretim anlamına gelmektedir. Modüler bir yapıya sahip olan prefabrik yapıların sökülüp tekrar montajı yapılabilmektedir. Bu nedenle çok amaçlı kullanım olanağı sağlamaktadır.

Isı ve ses yalıtımı sağladığından her iklim ve coğrafyada rahatlıkla kullanılabilmektedir. Depreme ve zemin kaymalarına karşı dayanıklı üretildiğinden her türlü arazi yapısında güvenle kullanılmaktadır. Prefabrik ev montajı uygulama alanlarında çevreye hiçbir rahatsızlık vermeden gerçekleştirilmektedir. Üretim maliyeti çok düşük olduğundan her bütçeye uygun çözümler sunulabilmektedir. Prefabrik yapıların montajı vidalama yöntemiyle yapılmakta olup her hangi bir kaynaklama işlemi yapılmaz. Zaten modüler bir yapıya sahip olduğundan kaynak olayı söz konusu değildir. Prefabrik ev montajı ve fiyatları hakkında bilgi alırken mutlaka pencere, cam, banyo ve tuvaletlerin fiyatın içinde olmasına dikkat ediniz. Aksi halde bunlar için ayrı bir ücret talep edilebilmektedir. Firmamızın verdiği fiyatlara her şey dahil olup kullanıma hazır anahtar teslimi şeklindedir.

Kullanım ömürleri ortalama 40-70 arasında olan prefabrik yapılar okul, hastane, sosyal tesis, şantiye binaları ve genel kullanım amaçlı kabinlerle, konut, villa, yazlık, otel, restoran gibi birçok tesislerin inşasında kullanılarak toplumun her kesimine hizmet vermektedir.

Bir önceki makalemizde Prefabrik Evler hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?