Prefabrik Ev Planları

Prefabrik Ev PlanlarıPrefabrik Ev Planları

Hazır şekilde üretimi yapılan prefabrik ev planları deneyimli mimar ve mühendislerin çalışmalarıyla şekillenerek her türlü konfor ve mimaride sizlere sunulmaktadır. Sökülebilir modüler bir yapıya sahip olan prefabrik yapılar sökülerek nakledileceği başka bir yere yeniden montajı yapılabilmektedir. Düşük maliyet ve kullanım pratikliği sayesinde prefabrik yapılar günümüzde çok tercih edilmektedir. Türkçeye İngilizceden girmiş olan ve ön üretim, önceden hazırlanan manasına gelen prefabrik artık günlük yaşamda sık karşılaştığımız bir kelimedir. Prefabrik ev planları hazır olduğu gibi sizlerin hazırlayacağı veya isteklerinize göre hazırlanan planlara göre de üretim yapılarak istediğiniz tarzda bir eve sahip olmanız sağlanmaktadır. Üretimi yapılan prefabrik konutun parçaları kurulacak yere nakledilerek daha önceden hazırlanan düz bir beton zemin üzerine tecrübeli teknik ekip elemanları tarafından vidalanmak suretiyle montajı yapılır. Montaj esnasında asla kaynak kullanılmaz.

Prefabrik Ev Planları - 2Prefabrik ev planları her bölge ve iklim şartları ile kullanım maksadına göre belirlenir. 30 metre kare ile 200 metre kareye kadar tek katlı ve iki katlı prefabrik yapılar tasarlanarak üretimleri yapılmaktadır. Prefabrik yapıların kullanım ömürleri 40 ile 70 yıl arasında değişmekte olup düşük maliyetleri ve hoş görünümleriyle tatil bölgelerinde yazlık olarak da tercih edilmektedir. Prefabrik ev planları otel, restoran, okul ve hastane gibi çok odalı kullanımlara göre de düzenlenerek satışa sunulmaktadır. Isı ve ses yalıtımları uygun olan bu prefabrik yapılar her mevsim ve iklimde kullanılacak tarzda üretilmektedirler.

Tecrübeli mimar ve teknik ekipler tarafından parçaları üretilerek hızlı ve güvenli bir şekilde çevreye zarar vermeden montajı yapılan prefabrik ev planları sizin isteklerinize göre hazırlanarak anahtar teslim kullanıma hazır olarak teslimatı yapılamaktadır. Farklı dış cephe renk seçenekleri ile zevkinize uygun çözümler sunulur.

Bir önceki yazımızda Prefabrik Evlerin Dayanıklılığı hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?