Prefabrik Villa

Prefabrik VillaPrefabrik Villa

Güzel bir manzaranın ve doğanın olduğu bir yerde yaşamak her insanın hayalinde vardır. Prefabrik binalar artık bu hayallerimizi gerçekleştirmek için bizlere her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır. Prefabrik kelimesi İngilizceden Türkçeye geçmiş bir kelime olup kısaca parçaları önceden hazırlanmış manasına gelmektedir. Prefabrik villa, ev, konut, sosyal tesis, şantiye binası, okul ve hastane gibi binaların hızlı ve pratik olarak inşa edilmesi ile günümüzde çok tercih edilmeye başlanan prefabrik bina sektörü her geçen gün gelişmektedir. Boş bir alan üzerinde düz bir beton zemine kurulan prefabrik yapılarda kaynak olayı toktur. Vidalama yöntemiyle montaj yapılan binalar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Prefabrik yapıların kullanım ömürleri kullanılan malzemelerin özelliklerine göre 40 ile 70 yıl arasında değişebilmektedir. Bu yüzden oldukça kullanışlı bir bina çeşididir. Prefabrik villa yapıları tek katlı veya en fazla iki katlı olarak inşa edilebilmektedir. Görünüşlerindeki estetik ve mimarı tarzları ile her bütçeye hitap eden prefabrik binaların maliyetleri de oldukça uygun fiyatlıdır. Doğa ile iç içe bir yaşam alanları sunan bu yapılar sökülebilir özellikleri sayesinde istenilen her yere nakledilip tekrar montajı yapılabilmektedir. Modüler olma özelliği sayesinde özellikle acil yerleşim alanlarına ihtiyaç duyulan deprem ve afet bölgelerinde sıkça kullanılmaktadır. Her türlü konfor ve mimaride üretilebilen prefabrik villa binaları sizlerin istek ve tercihlerinize göre üretilebilmektedir.

Az bir harcama ile istenilen renk ve mimaride bir villaya sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygun bir boş araziye sahip olmaktır. Prefabrik villa projeleri bahçeli, havuzlu ve isteğe bağlı olarak tek veya iki katlı şekilde tasarlanarak kullanıma hazır anahtar teslimi şeklinde hazırlanmakta olup en kısa sürede teslimatları yapılmaktadır.

Bir önceki makalemizde Prefabrik Ev Montajı hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?